Watermelon

$362.50

Description

Embrace the taste of summer with our ready-to-use powder product for the production of watermelon sorbet. Create refreshing and juicy sorbets that will transport your customers to sunny days.
Presentation: BAG
Price Per Kg: 29.0
Units: 10
Kg per unit: 1.25
Kg per box: 12.5
Diary free: no

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Watermelon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *